Služby hotelu

Nabízíme služby pro Váši zaslouženou relaxaci

V našem hotelu si můžete vybrat ze spousty doplňkových služeb. Budeme Vás hýčkat a postaráme se o skvělou zábavu po celou dobu Vašeho pobytu.

Golfový trenažér

Golfový trenažér je určen nejen vášnivým hráčům golfu, ale i nováčkům, kteří se chtějí golf naučit a získat první zkušenosti. Zařízení je umístěno v příjemné místnosti s posezením pro 20 osob.

Finská sauna

Po aktivně stráveném dni najdou naši hosté v hotelu příjemná místa k odpočinku, relaxaci a wellness. Je pro ně k dispozici horkovzdušná sauna pro max. 5 osob. Cena pronájmu včetně prostěradla je 300,- Kč/hod.

Hotelový bazén

Hotelový bazén je z velké části prosklený s příjemným výhledem do okolní přírody. Bazén je vybaven vodními masážními tryskami. Jeho délka je 10,5 m x 4,5 m, hloubka 1,40 m.

Masáže a vodoléčba

Pro naše hosty máme připraveno několik druhů masáží. Kromě klasické nabízíme masáž relaxační, lávovými kameny, aroma masáž anebo masáž pouze některé části těla (např. horních či dolních končetin). VÍCE INFORMACÍ

Minigolf

Milovníci minigolfu si u nás také přijdou na své. V prostorách hotelu je pro vás nachystáno 6 drah. Určitě vám přijdou vhod při nevlídném počasí. U minigolf se dokáží skvěle zabavit i vaše ratolesti. Hole i míčky jsou samozřejmě k půjčení na recepci hotelu.

Společenské hry

V areálu hotelu je k dispozici několik druhů společenských her jako je stolní tenis, pétanque, kroket, elektronické šipky. Pro Vaše děti jsou na recepci hotelu k dispozici zdarma společenské hry ( mikádo, puzzle, Člověče nezlob se …).