O projektu / About project
Společnost Crenel Business Park Modletice s.r.o. nabízí k pronájmu nový moderní areál vhodně kombinující skladově-obchodní nebo výrobně-servisní plochy v zavedené komerční zóně Modletice u Prahy. Jedná se o flexibilní areál pro jednoho nebo dva klienty o celkové ploše až 3.000m2 užitné plochy. Areál byl navržen architektonickým studiem v oblasti komerční výstavby AF atelier a je součástí portfolia komerčních nemovitostí investiční skupiny crenel.
Company Crenel business Park Modletice s.r.o. offers for lease new modern business park suitable for combination of warehouse/retail/office or production/service area in well-established commercial zone Modletice by Prague. The business park is suited for one or two clients at a total leasable area of 3.000m2. The business park was designed by architectonic studio AF atelier and is a park of commercial real estate portfolio belonging to investment group crenel.

Logistika dopravy / Transport logistics nazval bych Lokalita / Location
Areál se nachází ve vyhledávané lokalitě Modletice u Prahy, která je hlavní křižovatkou hlavních dálničních tahů na východní a západní Evropu, včetně dobré dostupnosti na Letiště Václava Havla. V těsné blízkosti areálu se nachází zastávka městské hromadné dopravy s napojením na metro trasu C a ostatní města v okolí. V komerční zóně mají centrálu přední světové firmy a jejich distribuční centra (Karcher, Jungheinrich, Kaufland, Billa, Zeppelin, Caterpillar, atd.) a přední logistické společnosti (PPL, DHL, DPD, Geis, EYELEVEL, Voerman, A&TEAM, atd.).
The business park is situated in a sought-after location Modletice by Prague which is the main crossroad of main highways direction Eastern and Western Europe including perfect accessibility of Vaclav Havel Airport Prague. In a near vicinity of the business park is a bus station connecting the location to underground line C or other important nearby cities. The location is a hub for headquarters of leading international companies (Karcher, Jungheinrich, Kaufland, Billa, Zeppelin, Caterpillar, etc.) and leading logistic providers (PPL, DHL, DPD, Geis, EYELEVEL, Voerman, A&TEAM, etc.).

O areálu / About business park
Areál nabídne celkovou užitnou plochu až 3.000m2, kterou lze vhodně rozdělit mezi jednoho až dva klienty. Areál nabízí 36 míst pro parkování osobních nebo užitkových vozidel, dvě dokovací místa pro kamióny a přímé vjezdy do skladu pro menší užitková vozidla.
Business park offers total leasable area of 3.000m2 which can be divided between one or two clients. Business park offers 36 parking spaces for personal or utility vehicles, two docking stations for heavy trucks and direct warehouse entrances for smaller utility vehicles.